O Nas

Nasze przedszkole mieści się w budynku przy ulicy Szkolnej 5.

W przedszkolu jest obecnie 7 oddziałów, z których każdy liczy do 25 dzieci. Do przedszkola jako placówki integracyjnej uczęszczają dzieci posiadające opinię owczesnym wspomaganiu lub orzeczenie o kształceniu specjalnym.Nauczyciele naszego przedszkola posiadają kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego, pedagogiki specjalnej i ustawicznie doskonalą swój warsztat pracy poprzez podwyższanie kwalifikacji, szkolenia,  samokształcenie.

W przedszkolu pracują również specjaliści: pedagodzy,logopeda, rehabilitant, pielęgniarka, którzy służą fachową pomocą dzieciom i ich  rodzicom.

Bogata jest również oferta zajęć dodatkowych. W przedszkolu organizowane są: język angielski, rytmika, kółko plastyczne, kółko teatralne, zajęcia muzyczno - taneczne, religia oraz gimnastyka korekcyjna- prowadzona przez rehabilitanta ruchowego w każdym oddziale.


przedszkole zdjecie

 

 

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Edyta L BIP
Data ostatniej modyfikacji: 2012-06-25 21:21:12
Opublikował: Edyta L BIP
Data publikacji: 2011-09-28 20:06:20
Odsłon: 2635
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.